در آمریکا زندگی خصوصی افراد مشهور یا به عبارتی Celebrity ها مورد توجه مردم و رسانه ها است و همیشه از علاقه مندی های طرفداران و یا حتی منتقدان آنهاست.

اما یکی از این افراد مشهور که همیشه فردی خبرساز بوده و یکی از ثروتمندان افراد در آمریکاست و در روزهای اخیر اسم او همه جا برده شده دونالد ترامپ است که رئییس جمهور جدید آمریکا نیز شده.


در این مقاله آپارتمان وی را نگاهی می اندازیم پنت هاووسی در برج شخصی خودش در نیویورک در طبقه ۶۶ آن برج که حتما جذاب خواهد بود.

این خانه توسط طراح افسانه ایی Angelo Donghie طراحی شده است.

این برج در کنار ساختمان های معروفی از برند های معتبری همچون لویی ویتون، تیفانی و هروینستون قراردارد. این آپارتمان دارای یک طرح از رنگ های گرم و خنثی تشکیل شده و در سراسر خانه رنگ طلایی و بژ را میتوان دید.

دکوراسیون عجیب و غریب این آپارتمان به سبک فرانسوی قرن ۱۸ با جزئیات زیاد مبلمان با منحنی های زیبا و سراسر طلاکاری شده.

دید زیبای این آپارتمان با پنجره های بزرگ به تمام شهر نیویورک از جمله پارک مرکزی این شهر از خصوصیات طراحی زیبای آن است.

ترکیب رنگ زرد و طلایی در کنار گیاهان گرمسیری نیز از دیگر زیبایی های این خانه است. نکته جالب اینکه در تمام فضاهای این خانه قاب عکس عروسی دونالد ترامپ و همسرش مشاهده میشود.

صندلی های آن از سبک طراحی لویی پانزدهم با پایه های خمیده ، تکیه گاه بیضی و نشیمن گاه مخملی با دسته های کوتاه و همچنان طلایی .

میز کار همسر ترامپ احاطه شده توسط طلا و جواهرات که آن را بسیار خاص و دیدنی کرده است.مجسمه های تمام برنز از هنرمندان مطرح از وسایل خاص در اتاق کار همسر ترامپ است. او همیشه برای دکور میز خود از رز زرد استفاده میکند رزر زرد با ساقه کوتاه.

آیینه کاری نیز در این خانه بسیار زیاد استفاده شده. تمام سنگ های استفاده شده در این آپارتمان لاکچری از بهترین نوع سنگ ها در ایتالیا خریداری شده است.

جالبه که این آپارتمان با تمامی تجهیزات از چند روز دیگر به مدت چهار سال خالی خواهد بود چون او و خانواده اش برای زندگی باید به کاخ سفید نقل مکان کنند.

(بازدید شده ۴۰۶ بار, بازدید امروز ۱)