همنشینی انسان با عناصر و اجزای محل زندگی این اهمیت را مکرر بازگو میکند که تغییراتی در چینش و قرارگیری این عناصر اثر مطلوب بر رویه  زندگی افراد خانه می گذارد. بطوریکه افراد پیوسته بفکر تغییر و بروز رسانی دکوراسیون منزل خود هستند.
در ادامه مختصرا به چند نکته برای زیباتر کردن دکوراسیون خانه میپردازم.
۱ ) دوری جستن از روش‌های تکراری و کلیشه‌ای: بهره‌گیری از طرح‌های بدون قید زمان که در پاره ای از توصیفات به ان مد سال نیز گفته می‌شود. بطور مثال، حتما لازم نیست از رنگ سال در نقاشی خانه استفاده کنید. اگر همسایه‌ای مشرف به منزلتان ندارید پرده های کلفت وچند لایه را در نورگیرها (پنجره ) بکار نگیرید. حتما دقت کردین که تو اکثر خانه اقوامتان یک آیتم مورد تکرار قرار گرفته و آن هم رنگ کرمی دیوارها و سفید صدفی سقف است !!! آخه چرا ؟
۲ ) از ترکیب کردن سبک‌ها، عناصر و رنگ‌ها در طراحی نترسید: امروزه تعریف طراحی در دکوراسیون داخلی اندکی عوض شده و یک طراح از ترکیب عناصر معماری کلاسیک با مدرن هراسی ندارد. اگر قصد دارید طراحی داخلی منزلتان را عوض کنید لازم نیست همه وسایل و عناصری که دوست دارید در اطرافتان باشد را از دکور خانه حذف کنید. مثلا اگه از سرویس مبل راحتی خود خسته شدید می‌توانید با تهیه کاور و روکس متناسب با سلیقه خودتان با بکارگیری میزعسلی شیک و مناسب فضای نشیمن را تغییر داده و به ان تازگی بخشید .

(بازدید شده ۱۹۸ بار, بازدید امروز ۱)