با پیشرفت تکنولوژی ، صنایع و ابزار و روند طراحی ها به سمت سبک های مدرنیته طراحانی با استفاده از ابزار ها و متریال های قرن ۱۹ اقدام به طراحی و تولید وسایل دکوری به سبک صنعتی می کنند.

وسیله شماره ۱ :
طرحی برای چراغ دکوری که از لامپ ادیسون الهام گرفته شده است و در عین حال بسیار مینیمالیستی است. و یا استفاده از لوله های قدیمی آب که ترکیب زیبایی را بوجود آورده با یک لامپ که شاید جالب باشد برای ما که اینبار از لوله آب برق آمده نه آب.

باشد برای ما که اینبار از لوله آب برق آمده نه آب.

وسیله شماره ۲:
ترکیب چوب و ابزارآلات آهنی قرن نوزدهمی و ساخت میزهایی با طرح های خاص و خلاق.


وسیله شماره ۳ :
فرض کنید که بر روی لوله کشی دیوار کتاب های خود را قرار دهید .کتابخانه ایی که شاید فکرش را نمی کردید که از این نوع متریال استفاده شود.


وسیله شماره ۴ :
طراحی ساعت شبیه ماشین زمان با پرچ های قدیمی


وسیله شماره ۵ :
یک یوزپلنگ فلزی با وصل شدن قطعه های مکانیکی و فلزی


وسیله شماره ۶ :

طرحی از کفش زنانه که در آن یک شهر کوچک و مرموز قراردارد.
طراحی داخلی به سبک صنعتی یکی از سبک هایی است که کمتر کسی مخصوصا در ایران از آن استفاده می کنند در صورتی که سبکی از طراحی است که بسیار زیبا میباشد و میتوان از هر وسیله ایی که در اطراف خود است در دکوراسیون استفاده صحیح بکنید.


در این سبک معمولا پوششی بروی متریال ها مثل لوله ها و کانال ها دیده نمیشه و وجود ندارد و در واقع به همان شکلی که هستند قسمتی از دکوراسیون محسوب میشوند.

این سبک حدود دو دهه است که مورد توجه خیلی از طراحان قرارگرفته است و بیشتر در استودیو های هنری و سینمایی و یا دفتر کار هایی با موضوع و فعالیت های هنری استفاده میشود.

(بازدید شده ۲۳۵ بار, بازدید امروز ۱)